.

.

Попусти
Супер Меки Мазна Буци Акрилик Двојно Плетење Волнени Предиво ColorfulSkein Топката Предиво За DIY Плетење Занает Бебе Облека, Шапка

Супер Меки Мазна Буци Акрилик Двојно Плетење Волнени Предиво ColorfulSkein Топката Предиво За DIY Плетење Занает Бебе

DEN 40.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Равномерност:
3
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Акрилна
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Рачно Плетење
Тип На Производ:
Помеша Предиво
Пресврт:
Мека
Предиво Тип:
Carded
Предиво Count:
Еден
Употреба:
Рачно Плетење
Број На Модел На:
a1
Техника:
прстен откачи
Тип:
Волна Предиво Помеша
Регистрирана Трговска Марка:
artlalic
сила:
Мека
боја:
како Слика
Производи во категоријата