.

.

Попусти
[ SA ]Увозот EMA16mm селектор switch 01S-R/C/СМ/A40.S2P knob 2 авто-ресетирање / self-locking 2a2b--10PCS/МНОГУ

[ SA ]Увозот EMA16mm селектор switch 01S-R/C/СМ/A40.S2P knob 2 авто-ресетирање / self-locking 2a2b--10PCS/МНОГУ

DEN 5110.80

Износ
Залиха

Карактеристики

сертификација:
CQC,CCC,CE
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
Префрлете
Карактеристики:
Префрлете
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
RONGLAN
Производи во категоријата