.

.

Попусти
[ SA ]Увозот ЕМА итни стоп копчето switch 22mm ротари ресетирате E2R1R1B 1 NC контакт--10PCS/МНОГУ

[ SA ]Увозот ЕМА итни стоп копчето switch 22mm ротари ресетирате E2R1R1B 1 NC контакт--10PCS/МНОГУ

DEN 1668.48

Износ
Залиха

Карактеристики

сертификација:
CQC,CCC,CE
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
Префрлете
Карактеристики:
Префрлете
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
RONGLAN
Производи во категоријата