.

.

Попусти
Врвен Квалитет на 220V Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем RF 3 Примачите+1 Предавател (Remote Controller) За LED Светло Светилка

Врвен Квалитет на 220V Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем RF 3 Примачите+1 Предавател (Remote Controller)

DEN 409.20

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SKU7605
Карактеристики:
AC220V
Канал:
1
Копче:
2
Работна Фреквенција:
315/433MHZ
Температурата На Работа:
-10'C~+60'C
кодот:
Учење кодот
Тип На:
interruptor
тип б:
Копчето Се Префрлите
Употреба:
Универзална
Производи во категоријата