.

.

Попусти
ПР-24DC-DAI-РТС со LCD, без кабел Програмабилни логички контролер,паметни реле,Микро ПЛЦ контролер , CE, ROHS

ПР-24DC-DAI-РТС со LCD, без кабел Програмабилни логички контролер,паметни реле,Микро ПЛЦ контролер , CE, ROHS

DEN 5304.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
половина година
Број На Модел На:
ПР-24DC-DAI-РТС
Производи во категоријата