.

.

Попусти
10pcs 8 пина dial switch 2.54 mm печ вклучите бирање движете се префрлите 4 брзини црна switch за електрична опрема

10pcs 8 пина dial switch 2.54 mm печ вклучите бирање движете се префрлите 4 брзини црна switch за електрична опрема

DEN 100.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
DexMRtiC
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1 година
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
BDXKG-0010
Име на производ:
dial префрлате
Инсталација Метод:
печ
Pin Број:
8
копчето боја:
Бела
Производи во категоријата