.

.

Попусти
5PCs/пакет Децата од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Храна за бебиња Хранење Вилушка Лажица Поставите Младата Садови Обука Dinnerware Utensil T0649

5PCs/пакет Децата од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Храна за бебиња Хранење Вилушка Лажица Поставите Младата

DEN 223.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Flatware
Возрасна Група:
Бебиња
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Возраст Опсег:
4-6Y
Број На Модел На:
T0649
Материјал Функција:
bpa free
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
TONICHELLA
Шема:
Јазик Притискање Тип
дизајн:
бебе хранење сет садови
Возрасна Група:
над 2 години
боја:
Сребро.
Функција:
бебе обука dinnerware
Пакет:
1 пакет сет садови