.

.

Попусти
A/C Климатизација Ладилни Притисок Сензор 499000-7990 4990007990

A/C Климатизација Ладилни Притисок Сензор 499000-7990 4990007990

DEN 303.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Чувствителност:
499000-7990
Резолуција:
499000-7990
Мерен Опсег:
4990007990
Бренд Име:
GANGLE
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Производи во категоријата