.

.

Попусти
Празник Подароци, Природно Лекување Врежан Кристал Камен Човековите Реики Drilled Дупка Черепот Figurine Статуа Скулптури Случаен Боја Шарм

Празник Подароци, Природно Лекување Врежан Кристал Камен Човековите Реики Drilled Дупка Черепот Figurine Статуа Скулптури

DEN 521.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
мешан стил
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DYNE908
Бренд Име:
druzy
Обликотшема:
черепот figurine
Функција:
7 чакра
боја:
Различни бои за да го изберете
Тип:
Pendant
Материјал:
природни кристално
Обликот:
Черепот Figurine Статуа Скулптури
Декорација:
Партија Декорација Популарната Партија Додаток
Повод:
Костим партија,годишнина,ангажирање,Свадба
Големина:
(approx)2.7*3.0cm
Пакет:
6Pieces/Многу
Потекло:
Кина(Копно)
Is_Customized:
Yes
Производи во категоријата