.

.

Попусти
Ретро Тајландски Сребрен Есцајг Трговија На Големо S925 Sterling Silver Pendant Гроздобер Cloisonne Лист Бубамара На Сребро Pendant Мажите И Жените

Ретро Тајландски Сребрен Есцајг Трговија На Големо S925 Sterling Silver Pendant Гроздобер Cloisonne Лист Бубамара

DEN 925.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Гем Боја:
Pendant само
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NFG180123
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата