.

.

Попусти
5sets/многу 28*12mm цевка стакло свет 3 стил сребро позлатен боја маска копчето база поставено стакло vail шише купола ѓердан pendant

5sets/многу 28*12mm цевка стакло свет 3 стил сребро позлатен боја маска копчето база поставено стакло vail шише купола

DEN 168.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
28*12
Обликотшема:
Цевка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Производи во категоријата