.

.

Попусти
5pieces/број 29.5x18x10.3мм делфин ЗАВРТКА КАПА Стакло Шишенцето Pendant име или ориз уметност стакло ѓердан pendant мини стаклено шише

5pieces/број 29.5x18x10.3мм делфин ЗАВРТКА КАПА Стакло Шишенцето Pendant име или ориз уметност стакло ѓердан pendant

DEN 254.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
/
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
ZENRA
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
дизајн на ззп:
завртка капа со фоки О прстени
Производи во категоријата