.

.

Попусти
Тренди Писмо Ѓердан За Жените Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Писмо Ѓердан во промет на Големо Накит

Тренди Писмо Ѓердан За Жените Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Писмо Ѓердан во промет на Големо Накит

DEN 78.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Carvort
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Писмо
is_customized:
Yes
боја:
Злато
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Синџир должина:
45см
Должина:
45cm
Производи во категоријата