.

.

Попусти
2017 мода природни сива оникс камен издлабени животинско шарм слон приврзоци за ѓердан изработка на накит трговија на големо 6pcs/многу слободни

2017 мода природни сива оникс камен издлабени животинско шарм слон приврзоци за ѓердан изработка на накит трговија

DEN 309.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
fanren
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
слон
Производи во категоријата