.

.

Попусти
2017 Најдобри Накит Зголеми Златна Боја Љубовникот Ѓердани За Жени, Романтичен Кубни Циркон Мажите Ѓердани Приврзоци За Неколку Ѓердан

2017 Најдобри Накит Зголеми Златна Боја Љубовникот Ѓердани За Жени, Романтичен Кубни Циркон Мажите Ѓердани Приврзоци

DEN 287.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
YS-2172
Бренд Име:
Apaison
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Други
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
боја:
Роуз Златна Боја/Црна Боја
Производи во категоријата