.

.

Попусти
Врвен Квалитет на Природен Мраз Јасно Obsidian Камен Pendant Врежан Крст Амајлија Среќа Pendant Ѓердан Жени Мажи Fahion Камен Накит

Врвен Квалитет на Природен Мраз Јасно Obsidian Камен Pendant Врежан Крст Амајлија Среќа Pendant Ѓердан Жени Мажи Fahion

DEN 335.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
HYSCYDZ-029
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата