.

.

Попусти
5PCS Геометрија Среќа Cloisonne Pendant Diy Монистра Накит одлуки Дизајн Додатоци Подароци За Жени, Девојки Гем 37*46mm

5PCS Геометрија Среќа Cloisonne Pendant Diy Монистра Накит одлуки Дизајн Додатоци Подароци За Жени, Девојки Гем 37*46mm

DEN 199.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
BF0337
Производи во категоријата