.

.

Попусти
1Pc Едноставна Прилагодливи Буква V Со Кристално Прстен Титаниум Челик Свадба Бендови Жените Прстени Dropshipping Добавувачи сад

1Pc Едноставна Прилагодливи Буква V Со Кристално Прстен Титаниум Челик Свадба Бендови Жените Прстени Dropshipping

DEN 167.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EMY002 V
Пол:
Жените
Бренд Име:
EVERFAST
Обликотшема:
Писмо
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Титаниум
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Површината Ширина:
10мм
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Прстени:
љубов прстен
Панк Стилот:
лицето прстен
Гроздобер:
прстени за жени
партија прстени:
прстени за мажи
Нерѓосувачки Челик:
ангажирање прстен
alibaba продавница:
Роуз Златна Боја прстени
Dropshipping Добавувачи Сад:
жените прстен
жените прстени:
Божиќ Подарок
Женска Прстени:
Титаниум
is_customized:
Yes
Производи во категоријата