.

.

Попусти
Луксузна Кубни Циркон Класичен 925 Sterling Silver мал Поклон Јазол Прст Прстен Жените Накит Прилагодливи за жените подарок бесплатен превозот

Луксузна Кубни Циркон Класичен 925 Sterling Silver мал Поклон Јазол Прст Прстен Жените Накит Прилагодливи за жените

DEN 147.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,3мм,16mm
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
bowknot
Функција:
Спиење Tracker,Фитнес Тракер
Број На Модел На:
jz660
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Тензија Планината
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Дали е фабрика:
Yes
Големина:
ОТВОРЕТЕ
Боја:
сребрена боја се зголеми златна боја
Подароци:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
прстен:
Свадба/Ангажирање/Партија/Sterling silver Исполнет/
Парична Казна Накит:
кристал накит
сребро исполнет прстен:
925 сребрен накит
Дали пад на превозот:
Пад на превозот
Производи во категоријата