.

.

Попусти
20 Компјутери Мешани Пластични Симпатична Животно Дизајн Прилагодливи Прст Прстени За Деца Партија Подароци Мода Накит Трговија На Големо

20 Компјутери Мешани Пластични Симпатична Животно Дизајн Прилагодливи Прст Прстени За Деца Партија Подароци Мода Накит

DEN 75.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Поставување Тип:
Тензија Планината
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Легура
Прстени Тип:
децата прстени
дизајн:
Симпатична Животно Форма Прстени
Повод:
Годишнината/ Ангажирање/ Подарок/ Партија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Прстени
боја:
мешани
Нови:
прстени за деца
жешка:
прстени за жени
Клучни зборови:
прст прстен
клучен збор:
Bijoux Femme
Производи во категоријата