.

.

Попусти
CLUCI Ангажман Прстени Фунта Сребро 925 Бисер Прстен Accessary со циркони За Жените Сребрена Свадба Партија Додатоци Накит

CLUCI Ангажман Прстени Фунта Сребро 925 Бисер Прстен Accessary со циркони За Жените Сребрена Свадба Партија Додатоци

DEN 333.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Цвет
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
SR2118SB
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
CLUCI
CertificateType:
NGTC
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Големина:
Adjustable
Тежина:
1.87g
Одговара за бисери големина:
7-8mm
Цирконот Износ:
22pcs
Производи во категоријата