.

.

Попусти
10PCS Природни Розевиот Кварц Прилагодливи Прст Прстени Камења, Камен Хексагонална Точка Реики Чакра Монистра Накит Унисекс Позлатен Сребрен

10PCS Природни Розевиот Кварц Прилагодливи Прст Прстени Камења, Камен Хексагонална Точка Реики Чакра Монистра Накит

DEN 528.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
dankaishi
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SE217
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Производи во категоријата