.

.

Попусти
10PCS Природни Сина Песок, Камен Прилагодливи Прст Прстени Камења, Камен Хексагонална Точка Реики Чакра Монистра Накит Унисекс Позлатен Сребрен

10PCS Природни Сина Песок, Камен Прилагодливи Прст Прстени Камења, Камен Хексагонална Точка Реики Чакра Монистра Накит

DEN 528.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SE216
Бренд Име:
dankaishi
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
Производи во категоријата