.

.

Попусти
Слон Прстени Поставите Злато Сребро Триаголник Месечината Стрелките на Крстот Midi Зглоб на Прст Отворена Прстен Прилагодливи Жените Накит 7 парчиња/set

Слон Прстени Поставите Злато Сребро Триаголник Месечината Стрелките на Крстот Midi Зглоб на Прст Отворена Прстен Прилагодливи

DEN 64.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
390
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Животните
Површината Ширина:
mm
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Производи во категоријата