.

.

Попусти
Leige Накит Мистика Топаз Прстен Висок Квалитет Ореол Виножито скапоцен камен Сребро Овална Намали Годишнината Прстени за Жените Божиќ Подарок

Leige Накит Мистика Топаз Прстен Висок Квалитет Ореол Виножито скапоцен камен Сребро Овална Намали Годишнината Прстени

DEN 1872.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Бренд Име:
LeiGe Накит
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
топаз
Број На Модел На:
RPO68075-MT
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Производи во категоријата