.

.

Попусти
316L Stainle Челик Панк Готски Кул Круна Прстен

316L Stainle Челик Панк Готски Кул Круна Прстен

DEN 117.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Boyard
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
круна
Број На Модел На:
прстен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Кул
Производи во категоријата