.

.

Попусти
Модни Додатоци Накит Ангажман Свадба Прстени Prohibitory Знак Круг Врвот Прстен за Жените 316l не ' Рѓосувачки Челик Врвен Квалитет

Модни Додатоци Накит Ангажман Свадба Прстени Prohibitory Знак Круг Врвот Прстен за Жените 316l не ' Рѓосувачки Челик

DEN 237.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм,16mm
Бренд Име:
COUYA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
јазол прстен
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
јазол прстен
Компатибилност:
моден прстени
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
моден или парична казна:
Моден
Способност:
Висок квалитет, ниска цена,со Големи акции,Брза испорака
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Шенжен,Кина(Копно)
топ големина:
17mm дијаметар
Прстен ширина:
3мм
прстен стил:
Жените Јазол прстени
Производи во категоријата