.

.

Попусти
SHUNVBASHA стп кожна торба дами 2017 крокодил шема Жените гласник кеси чанти жена познатиот бренд дизајнер висок квалитет

SHUNVBASHA стп кожна торба дами 2017 крокодил шема Жените гласник кеси чанти жена познатиот бренд дизајнер висок квалитет

DEN 720.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
33x24x15cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените торба
Бренд Име:
shunvbasha
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Saffiano
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
торба жена боја:
10colors bolsa feminina
кеси големина:
33x24x15cm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Is_customized:
Yes
Чанта Точка Бр.:
YFWB-019
Производи во категоријата