.

.

Попусти
FoxTail & Лили Вистинска Кожа Мода Ранец Торба Жените Масло, Восок Кравја Кожа Училишни Ранци за Девојки Висок Квалитет

FoxTail & Лили Вистинска Кожа Мода Ранец Торба Жените Масло, Восок Кравја Кожа Училишни Ранци за Девојки Висок Квалитет

DEN 2488.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
26 x 12 x 28 CM
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Европски и Американски Стил
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
FOT97
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
FoxTail&Лили
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Пол:
Жените / Дами / Жени / Девојки
Главен Материјал:
Масло Восок Cowhide / Вистинска Кожа
Обработка метод:
мека површина
Популарната елементи:
Тема
Одговара Сезона:
Сите Сезони
дизајн:
вистинска кожа ранец
Шема:
Жена Ранци Кожна Торба
Тип:
Ранец Жените Вистинска Кожа
Стил:
Едноставен / Мода / Повик
Повод:
Партија / Shopping / Работа / Патување
Производи во категоријата