.

.

Попусти
2017 Нова Мода Лудиот Коњ Кожата Мажите Ранци Висок Квалитет На Стп Кожа Машки Корејски Студент Ранец Момче Бизнис Училиште Торба

2017 Нова Мода Лудиот Коњ Кожата Мажите Ранци Висок Квалитет На Стп Кожа Машки Корејски Студент Ранец Момче Бизнис

DEN 1680.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
AIBKHK
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Заклучување
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
101B
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Гроздобер
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer
Техника:
Втиснување
Тип На Објект:
Ранци
Производи во категоријата