.

.

Попусти
Машки Надворешен USB Полнење Градите Кеси Мажите Градите Пакет Antitheft Патување Crossbody Торба За Мажи Секојдневен Прашка Торба packpack

Машки Надворешен USB Полнење Градите Кеси Мажите Градите Пакет Antitheft Патување Crossbody Торба За Мажи Секојдневен

DEN 269.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Декорација:
Буква,Ниту Една
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Број На Модел На:
BB67
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
molfmy
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
боја:
6 бои
Производи во категоријата