.

.

Попусти
мулти-функционални машки градите патна торба градите торба Популарни најлон слободно кеса кеса knapsack висок квалитет wearproof

мулти-функционални машки градите патна торба градите торба Популарни најлон слободно кеса кеса knapsack висок квалитет

DEN 712.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Копчето За Заклучување,Ремени,Ниту,Возбудува,Appliques,Писмо,Занитвам,Везови,Ruched,Синџири
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
CR
Број На Модел На:
Торба за лаптоп
Шаблон Тип:
Маскирна
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
Заштитник Плус
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Жакард
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Името на:
Рамената торба за лаптоп
Големина:
бизнис/OL
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат на тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп торба Mountaineering
На ткаенина:
Водоотпорен најлон Туристички ранец
Капацитет:
56-75L Мажите е една торба ранец
Се применуваат тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
боја:
Црна, кафеава, пустината дигитални, ACU дигитални
Производи во категоријата