.

.

Попусти
Висок Квалитет Сребро Контакт Реле Серпентина Моќ Реле 4NO 4NC 14 Игли HH54P DC24V DC12V AC220V Со PYF14A Штекер База

Висок Квалитет Сребро Контакт Реле Серпентина Моќ Реле 4NO 4NC 14 Игли HH54P DC24V DC12V AC220V Со PYF14A Штекер База

DEN 72.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
DC12V, DC24V, AC220V
Бренд Име:
makerele
Заштита На Функција:
Епоксидна
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
HH54P
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
240V
Извор На Енергија:
AC
Теорија:
серпентина моќ реле
Производи во категоријата
DEN 213.60 -82 %

DEN 1440.00 -82 %

DEN 379.68 -82 %

DEN 299.52 -82 %

DEN 299.52 -82 %