.

.

Попусти
10pcs/многу Фенси срцето шема преносот на топлината кристал амбуланта корегирање кристал Облека DIY додатоци (сс-7487)

10pcs/многу Фенси срцето шема преносот на топлината кристал амбуланта корегирање кристал Облека DIY додатоци (сс-7487)

DEN 311.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
11.5*11.5cm
Употреба:
Чанти,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
GANSSIA
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Техника:
Железо-На
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Број На Модел На:
сс-7487
Производи во категоријата