.

.

Попусти
Dk Зелена 5yards/10yards Акрилик Кристал Синџир Злато SS12/SS16/SS28 за Облека бесплатен превозот

Dk Зелена 5yards/10yards Акрилик Кристал Синџир Злато SS12/SS16/SS28 за Облека бесплатен превозот

DEN 199.44

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
10Yards SS12, 10Yards SS16, 5Yards SS28
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
TENGJIAN
Број На Модел На:
3мм/4mm/6mm
Употреба:
Чанти,Облека
Стил:
Flatback
Големина:
SS12/SS16/SS28
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
да се шие на
боја:
Dk Зелена
Производи во категоријата