.

.

Попусти
ZBROH 200pcs да се Шие на rhinestones црвениот кристал вода капка облик 7*12mm flatback Acryl додаток скапоцен камен strass

ZBROH 200pcs да се Шие на rhinestones црвениот кристал вода капка облик 7*12mm flatback Acryl додаток скапоцен камен

DEN 184.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
zbroh
Обликот:
DR
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Помине Уметност
Стил:
Flatback
Големина:
7*12mm
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Шие-На
превозот:
CPAM/Epacket бесплатен превозот
Количина:
200pcs
Обликот:
Капка Вода
Дупки:
2 Дупки
Производи во категоријата