.

.

Попусти
Смарагд Боја Овална Форма Pointback Стакло Фенси Кристал за Фустан 4x6mm 6x8mm 8x10mm 10x12mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm

Смарагд Боја Овална Форма Pointback Стакло Фенси Кристал за Фустан 4x6mm 6x8mm 8x10mm 10x12mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm

DEN 163.20

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
4x6mm 100pcs, 6x8mm 100pcs, 8x10mm 100pcs, 10x12mm 100pcs, 10x14mm 100pcs, 13x18mm 64pcs, 18x25mm 36pcs, 20x30mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Hisenlee
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Обликот:
овална
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Стакло Rhinestones Боја:
Емералд
Повеќе Големини На Располагање:
4x6mm 6x8mm 8x10mm 10x12mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm
Назад:
Pointback Сребро База
Материјал:
Кристално стакло,Не Акрилна Смола или
Објектот:
Помине уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones
Видови на:
Овална Форма Стакло Rhinestones
DIY:
Лепак За Помине уметност Pointback Кристал
Употреба:
Свадба Свадба Dressess| Вечер Dressess| Торби| Жена Чевли| Накит
Кристал се Шие на Користи Како:
Облека, Прибор| Облека Декорација| Помине Уметност| Чевли Додатоци
Големина:
4x6mm-20x30mm
Производи во категоријата