.

.

Попусти
Риба Дизајн Риболов Шамија 10colors Мулти Функција Лесна Риболов Headwear Bandana Цевка Pesca Acesorios

Риба Дизајн Риболов Шамија 10colors Мулти Функција Лесна Риболов Headwear Bandana Цевка Pesca Acesorios

DEN 86.88

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
51*25+-1cm
Тип:
поправка на комплет
Материјал:
Микрофибер Полиестер
Бренд Име:
SMART
Тип:
Марами
Тежина:
35g/pc
Големина:
51*25+-1cm with tubular knited
Материјал:
Микрофибер Полиестер
боја:
10 бои
дизајн:
риба дизајн
is_customized:
Yes
Производи во категоријата