.

.

Попусти
4 Насоки 300 МЕТРИ JOF Бренд Супер Силен Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 10LB-100LB

4 Насоки 300 МЕТРИ JOF Бренд Супер Силен Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 10LB-100LB

DEN 205.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Линија Број:
0.3, 0.4, 0.6, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Метри:
300 метри
Број На Модел На:
300 метри
Материјал:
Плетенка Жица
Бренд Име:
JOF
Обликот:
Ниво
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Производи во категоријата