.

.

Попусти
SMART Мини Crankbaits 5Pcs/35mm/3.5 g Лебди Риболов Намамат Лажни Мами Тешко Мамка Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Swimbait

SMART Мини Crankbaits 5Pcs/35mm/3.5 g Лебди Риболов Намамат Лажни Мами Тешко Мамка Isca Вештачки Став Pesca Leurre

DEN 445.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
HL001
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
SMART
Тип:
Crankbait
Тежина:
3.5g/pc
Должина:
3.5cm/pc
Нуркање длабочина:
0.8-1.2 m
кука:
Франција VMC treble куките
is_customized:
Yes
Производи во категоријата