.

.

Попусти
5pcs Trulinoya Minnow Мамка 42mm/2.8 g Риболов Мами Летаат Риболов Справи Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche

5pcs Trulinoya Minnow Мамка 42mm/2.8 g Риболов Мами Летаат Риболов Справи Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre

DEN 515.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
TSURINOYA
Број На Модел На:
HL003
Должина:
4.2cm/pc
Тежина:
2.8g/pc
кука:
14# BKK куките
Нуркање длабочина:
Прибл.0.3-0.6 M
Тип:
Вештачки Мамки
Пакет:
5pcs/многу
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Производи во категоријата