.

.

Попусти
JMT DIY РК Летало Quadrocopter Целосен Сет RTF X4M380L Рамка за Полнење APM 2.8 GPS TX

JMT DIY РК Летало Quadrocopter Целосен Сет RTF X4M380L Рамка за Полнење APM 2.8 GPS TX

DEN 3662.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Авион
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Контрола На Канали:
6 Канали
Далечинска Контрола:
Yes
Бренд Име:
jmt
Далечински Растојание:
како опис
Предупредување:
> 14 години
Број На Модел На:
DIY РК Летало Quadrocopter Целосен Сет RTF X4M380L Рамка за Полнење APM 2.8 GPS Т
Акција Време:
како опис
Гаранција:
како опис
Бар-кодот:
No
Возраст Опсег:
> 14 години
Полнење Напон:
110-220
Материјал:
Карбонски Влакна
Време На Полнење:
како опис
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
Приклучоци Тип:
како опис
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Контролор На Батеријата:
како опис
Извор На Енергија:
Електричен
Пакетот Вклучува:
DIY РК Летало Quadrocopter Целосен Сет
Димензии:
како настава
SKU:
F14893-L
Димензии:
како опис
Производи во категоријата