.

.

Попусти
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ %100 НОВИ E2KQ-X10ME1 сензор capacitance тип на анти-корозија близина префрлате

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ %100 НОВИ E2KQ-X10ME1 сензор capacitance тип на анти-корозија близина префрлате

DEN 1680.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
E2KQ-X10ME1
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Теорија:
Отпор Сензор
Тип:
Влажност Сензор
Употреба:
Сензор На Температура На
Материјал:
порцелански
Производи во категоријата