.

.

Попусти
Бесплатен превозот сосема нов 1pc Мини Врвен квалитет T6713 NDIR инфраред co2 сензор модул UART/I2C co2 сензор модул

Бесплатен превозот сосема нов 1pc Мини Врвен квалитет T6713 NDIR инфраред co2 сензор модул UART/I2C co2 сензор модул

DEN 2412.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
гас сензор
is_customized:
Yes
Материјал:
полимер
Излез:
Аналогни Сензор
Бренд Име:
custom-souring
Тип:
гас сензор
Број На Модел На:
NDIR инфраред co2 сензор модул
квалитет:
A
Производи во категоријата