.

.

Попусти
Бесплатен превозот оригинални 2pc S притисок сензор 0-5kg/0-20 кг /0-10kg/0-30kgr./0-50kg/0-100kg/0-200kg S Оптоварување Ќелии сензорот повеќе опција

Бесплатен превозот оригинални 2pc S притисок сензор 0-5kg/0-20 кг /0-10kg/0-30kgr./0-50kg/0-100kg/0-200kg S Оптоварување

DEN 2460.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Вибрации Сензор
Број На Модел На:
S Оптоварување Ќелии сензорот
Материјал:
Мешавина
Употреба:
Притисок Сензор
is_customized:
Yes
Излез:
Дигитален Сензор
Бренд Име:
custom-souring
is_customized:
Yes
квалитет:
A
MOQ:
2
Производи во категоријата