.

.

Попусти
Фотоелектрически switch дифузна одраз 24V сензор E3F-DS100C1 откривање на далечина од 0-1 носители метри прилагодување NPN често се отвори

Фотоелектрически switch дифузна одраз 24V сензор E3F-DS100C1 откривање на далечина од 0-1 носители метри прилагодување

DEN 168.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
E3F-DS100C1
Материјал:
Мешавина
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Теорија:
Capacitance Сензор
is_customized:
Yes
Излез:
Дигитален Сензор
Тип:
Влажност Сензор
Употреба:
Сензор На Температура На
Производи во категоријата