.

.

Попусти
100 компјутери 5mm Имајќи Топки Хром Челик, Прекалени G10 Прецизност AISI 52100

100 компјутери 5mm Имајќи Топки Хром Челик, Прекалени G10 Прецизност AISI 52100

DEN 142.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Капацитет На Моторот:
Не Се Смета
Број На Модел На:
AISI52100, 100Cr6, Gcr15, SUJ2, 1.3505
Структура:
круг топка
Премази:
No
Материјал:
Хром Челик
Примена:
Прецизни лежишта, кочница, управување, линија вратило, лизгачи, castors
Сертификат:
ISO SGS RoHs
димензија:
5mm
Производи во категоријата