.

.

Попусти
1.2*6mm Цилиндрични pin позиционирање pin игли валчести GCr15

1.2*6mm Цилиндрични pin позиционирање pin игли валчести GCr15

DEN 115.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Капацитет На Моторот:
Други
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
1.2*6mm
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
Цилиндрични
Материјал:
Gcr15
Дијаметар:
1.2 mm
Должина:
6mm
Производи во категоријата