.

.

Попусти
4*8*7.8 мм железо, Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

4*8*7.8 мм железо, Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар

DEN 163.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
4*8*7.8 мм
Премази:
Други
Материјал:
Други
Структура:
Други
ID:
4mm
OD:
8мм
H:
7.8 mm
is_customized:
Yes
Технологија на производство :
ПРАШКАСТА МЕТАЛУРГИЈА
Производи во категоријата