.

.

Попусти
2017 Нова Мода Multilayer Завој Бренд DIY Кожни Нараквици Германија Знаме Насоки Завој Шарм Пријателство Мажите Нараквица.

2017 Нова Мода Multilayer Завој Бренд DIY Кожни Нараквици Германија Знаме Насоки Завој Шарм Пријателство Мажите Нараквица.

DEN 71.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TYO
Должина:
20cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Име:
Топ Мода Кожа Пријателство Нараквици
боја:
9 бои
Модел:
SLPG1571
Материјал:
Кожа + алуминиумски
Производи во категоријата